Kontakt

Kontakta oss

Har du frågor kring oss eller våra tjänster och produkter?
Vill du få veta vad vi kan göra för mobiltäckningen i just din arbetsmiljö?
Skriv din fråga här, så återkommer vi snabbt till dig.

MIC Nordic AB
Norgegatan 2
164 32 Kista

Telefon: 08-23 97 00
Support: 08-23 97 70

E-post generella frågor: info@micnordic.se
E-post order: order@micnordic.se
E-post support: support@micnordic.se

Organisationsnummer 556728-3956

Träffa oss

Vill du hellre träffa oss och prata mobil-, radio- och RAKEL-täckning i alla miljöer?
Klicka här för att se var nästa event och mässa går av stapeln!

Håkan Tykö

Sälj- / marknadschef

010-3445522
hakan.tyko@micnordic.se

Peter Thorander

Produktchef / Sälj

010-3445545
peter.thorander@micnordic.se

Marcus Omberg

Projektchef

010-3445530
marcus.omberg@micnordic.se

Björn Rambert

Sälj / LMR

010-3445555
bjorn.rambert@micnordic.se

Patrik Kuska

Sälj / KAM

010-3445599
patrik.kuska@micnordic.se

Göran Lindström

Order / Innesälj

010-3445514
goran.lindstrom@micnordic.se

Christer Lindtrup

Projektledare

010-3445525
christer.lindtrup@micnordic.se

Jörgen Strandberg

Tekniker

jorgen.strandberg@micnordic.se

Simon Andersson

Tekniker


simon.andersson@micnordic.se

Felix Silverberg

Tekniker


felix.silverberg@micnordic.se

Adam Amos

Systemtekniker


adams.amos@micnordic.se

Mats Holmgren

Systemingenjör


mats.holmgren@micnordic.se

Petter Forss

Systemingenjör

010-3445510
petter.forss@micnordic.se